
Claire Adams neemt deel aan het KOMMA-programma. Zij heeft een korte werkperiode in PARK en reageert op de tentoonstelling Picture The Room.
Claire Adams (1996) is een Spaans-Nederlandse maker die intrigerende, conceptuele art-songs componeert. In haar werk verweeft zij experimentele akoestische invloeden met ambient elektronische klanken, wat leidt tot een eigenzinnige en genre overschrijdende esthetiek. Met haar muzikale taal creëert Claire gelaagde luisterervaringen die uitnodigen tot verstilling en reflectie in een tijd waarin onze samenleving steeds sneller en onvoorspelbaarder lijkt te worden.
Ook Bram van Helden maakt een KOMMA geïnspireerd op de tentoonstelling. Op zaterdag 18 oktober presenteren ze beiden hun interdisciplinair makerscommentaar.
Aanvang 15.30 uur. Toegang gratis, van harte welkom!
Voor meer informatie over Claire Adams op de KOMMA-pagina klik hier.
Samenwerking met De Link.